• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сафавиех Персиски Градина Клајв Цветни Погранична Област Килим

Сафавиех Персиски Градина Клајв Цветни Погранична Област Килим

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Достапно во повеќе големини. Персиските Градинарски Килими се достапни во многу големини што ќе одговараат на секоја дневна соба, семејна соба или трпезарија и во килими со големина на тркач за вашиот ходник. Висина на купот : 0,5 инчи. Подлога од латекс, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. 100% Вискоза. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Нашата Колекција на персиски Килими содржи голем избор на класично стилизирани килими во затворен простор облечени во мека, безвременска палета на бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ