• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Acme Flora близнак кревет кревет, бел

Acme Flora близнак кревет кревет, бел

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Во спалната соба во флората има прекрасни декорации за цветни мотиви, овално обликување на јаже и украсно профилирано обликување на круни за сите случаи. Оваа прекрасна спална соба за девојчиња е совршена за вашата омилена принцеза. Достапно во целосна и близначка големина. Acme Flora близнак кревет кревет, бел : украсно профилиран обликување на круни. Прекрасни одлучувања за цветни мотиви. Потребна е пролет на кутијата. Оваа ставка се испорачува во повеќе кутии.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ