• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност fixie платно уметност од asonејсон Шафер

Трговска марка ликовна уметност fixie платно уметност од asonејсон Шафер

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „фикси“ платно уметност од asonејсон Шафер : Уметник : asonејсон Шафер. Тема : Фотографија. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ