• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Магента оригинален кертриџ со мастило

Магента оригинален кертриџ со мастило

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

HP 02 ink cartridge is designed for use with Hewlett-Packard Photosmart 3110, 3210, 3210v, 3210xi, 3310, 3310xi, C5150, C5180, C6150, D6160, C6180, C6240, C6250, C6280, D7145, D7155, D7160, C7150, C7180 , C7250, C7260, D7280, D7345, D7355, D7360, D7460, C8150, C8180 и 8250. ВИВЕРИТЕ ВИВЕР обезбедуваат ласерски квалитет, графики и долготрајни, реални фотографии во боја. За оптимални перформанси, мастилата се формулирани за да се спротивстават на згаснување, размачкање и крварење на оригиналниот кертриџ за мастило, 1 секоја (количина) за употреба во HP Photosmart 3110, 3210. Работи во C5150, C5180, C6150. Исто така компатибилен со D7280, D7345 и повеќе. Живописна, конзистентна боја за фотографии од вистински живот. Оптимална сигурност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ