• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Уникатен разбој полноќ бромли килим светло сив слонова коска 5 '8' медалјон излитена-шик совршен за дневна соба кревет соба трпезарија канцеларија

Уникатен разбој полноќ бромли килим светло сив слонова коска 5 '8' медалјон излитена-шик совршен за дневна соба кревет соба

 
DEN 1065.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Еднаш, одамна, моравте да живеете во шумата со џуџиња за да го добиете тоа да се чувствува таа куќа со книги. Колекцијата Бромли започнува ново поглавје во декор за дома. Меките бои и едноставните, непрестајни дизајни ги прават овие килими совршен акцент на скоро секој простор, така што секогаш ќе се чувствувате како да сте зачекориле на страниците на вашата омилена бајка. Светло сива/5 '0 x 8' 0. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ