• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гдфун Женски Едноделен Еднобоен Секси Бикини Без Челичен Градник Со Влошки За Градник костим за Капење костими за капење жени

Гдфун Женски Едноделен Еднобоен Секси Бикини Без Челичен Градник Со Влошки За Градник костим за Капење костими за капење жени

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : С Биста : 86,36-88,9 см/34,00-35,00" Половината : 66-68,58 см/25,98-27,00" Колк : 92,71-95,25 см/36,50-37,50"Големина : М Биста : 91,44-93,98 см/36,00-37,00" Половината : 71,12-73,66 см/28,00-29,00" колк : 97,79-100,33 см/38,50-39,50"големина : л биста : 97,79-101,6 см/38,50-40,00" половината : 77,47-81,28 см/30,50-32,00" колк : 104,14-107,95 см/41,00-42,50"големина : xl биста : 105,41-109,22 см/41,50-43,00" Половината : 85,09-88,90 см/33,50-35,00" колк : 111,76-115,57 см/44,00-45,50"материјал : Најлон, спандекс 2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите облини посиметрични и поудобни. Тоа е и допадливо. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршена прилика : дневно, базен,море1. Многу е погоден за одмор на плажа, основна фитнес за вода, забава во базен и други прилики.5. Ве молиме проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам стил : секси, модерен должина : редовна сезона : Летниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА костим за пливање пол : Женски проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.4. Предлог за перење : миење раце во ладна вода,. Погоден за повеќето прилики, како што се плажа, крајбрежје, базен, топла пролет, летна забава и јога мека и пријателска за кожата, удобна и дише. Прилика : облеката за плажа е многу погодна за пливање, сурфање, плажа, тропски одмор, меден месец, вежбање, одмор, забава во базен итн. Изложениот дизајн на костими за капење обезбедува секси и ласкав изглед. Препорачано Миење Раце, закачете се да се исуши во сенка, користете кеси за перење ако користите машина за перење. Широка Употреба : Многу модерен и стилски со сандали, влечки, кардигани, шалови, капи, очила за сонце, ѓердан и така натаму во вашиот секојдневен живот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ