• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Collection Collection Collectionенски Xanndra Multi Strap рамни сандали

Collection Collection Collectionенски Xanndra Multi Strap рамни сандали

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Xanndra By Journee е двојно забавно со две плетени детали за лак. Оваа обична сандала е усовршена со поставена подножје и мека ткаенина во влошката што ве одржува удобно. Веганските кожни надградби го обликуваат изгледот, а лентата за прашкави ви се држи на место. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ