• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Замрзнати девојки кратки ракави Ројално кул маица, големини 4-16

Замрзнати девојки кратки ракави Ројално кул маица, големини 4-16

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нека блескаат принцезата. Ројално кул ме од Фрозен ја одржува вашата фан девојка среќна, удобна и изгледа добро. Совршен избор за училиште или да останете дома. Екипаж. Стајлинг на пуловер. Предна графика. © Дизни, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Замрзната маица на Дизни, Ројално кул маица за девојчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ