• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Единствени поволни цени, женски плус големина, подлога на непречен градник за склекови и долна облека

Единствени поволни цени, женски плус големина, подлога на непречен градник за склекови и долна облека

 
DEN 335.84

Количина на стоки
Достапно на барање

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти. Продолжувајќи со концептот за дизајн на времето, се надеваме дека нашата облека ќе ви одговара на разни прилики, со соодветно прилагодување за да ја покажете вашата совршена крива и удобните ткаенини што ви даваат пријатно искуство. Изработено е од лесен материјал што ќе ве одржува удобно, што е погодно за секојдневна употреба. Мерење (во инчи) големина под-под-под-подрачје (градник) Полога за половината (долна облека ) 36 CD-2 XL 28 3/8 25 2/838cd-2xl 29 7/8 25 2/840 CD-2 XL 31 4/8 25 2/842cd-2xl 33 1/8 25 2/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, подлога на цврста лента за присилување и долна облека сет на долна облека : 72% најлон 28% спандекс; Во чашата : 100% полиестер. Еластична половината. Увезени. Миење на рацете. Ол-сезона. Карактеристики на BRA : склекови, без подлога, подлога, 4 куки, склекови, прилагодливи ленти, секојдневен градник. Карактеристики на долна облека : препоните со памучни лагер, среден пораст, еластичен на половината, цврста, истегнување, беспрекорна. Цврста поддршка, висока удобност, умерена дебелина, дишење и не затнат.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ