• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Покемон мало девојче и голема девојка високи патики, големини -5

Покемон мало девојче и голема девојка високи патики, големини -5

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Таа ќе ги сака овие забавни и модерни патики со Покемон! Со розова и метална горна, овие чевли додаваат забавен поп боја на нејзината облека! Чевлите се украсени со уметнички дела од Покемон на страна за да го завршат изгледот. Дизајнот со лесен/лесен вклучува чипка за да може да се прилагоди за совршено вклопување. Затворање на чипка за лесно вклучување и исклучување. Покемонски уметнички дела и шарен дизајн. Розов и метален висок врв.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ