• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кошули За Жени Лабави Обични Врвови Со Кратки Ракави Градиент Боја Летна Маица Вратот На Екипажот Мека Блуза Топла Розова XL

Кошули За Жени Лабави Обични Врвови Со Кратки Ракави Градиент Боја Летна Маица Вратот На Екипажот Мека Блуза Топла Розова XL

 
DEN 431.84

Количина на стоки
Достапно на барање

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.женска мода 2023;кошули со кратки ракави за жени;женски блузи;кардиган за жени;подароци за жени;роденденски подароци за жени;врвови од корсет за жени;кошула за жени;кошула на вратот на екипажот;кошули со плус големина;кошула;туника кошула. Карактеристики : женски врвови за вежбање со кратки ракави врвови за теретана со кратки ракави за жени врвови за женски култури за жени врвови за капчиња врвови со кратки ракави врвови за вратот за жени џемпер врвови за женски основни врвови резервоари за жени лабави фит основни резервоари за жени отсечени врвови за џемпери за жени женски врвови обични женски врвови за туника за хеланки.87" Рамо : 44см/17. Одлично за хеланки со шал, и чизми во пролет, fall и зима.09 "Ракав : 21cm/8. Повод : Совршен За употреба во секојдневниот живот. Мека, Мека, Лесна, Еластична ткаенина, удобна за носење со секојдневен лабав стил на вклопување.07" Рамо : 45см/17.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.58 "Ракав : 20см/7. Големина.50 "Должина : 74см/29. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ