• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Адирондак Ксавиер Традиционална Област Килим, Слонова Коска Сребро, 10 ' 10 ' Плоштад

Адирондак Ксавиер Традиционална Област Килим, Слонова Коска Сребро, 10 ' 10 ' Плоштад

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа колекција е моќ се појави Во Турција. Внатрешна Употреба. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ