• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Роулингс 11 Р Серија Млади, Про Заострен Бејзбол Ракавица, Десната Рака Фрли

Роулингс 11 Р Серија Млади, Про Заострен Бејзбол Ракавица, Десната Рака Фрли

 
DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Мека, издржлива целосно кожна обвивка дизајнирана да биде подготвена за игра. Про стил модели. Засилена подлога за дланка за намалување на ударот. Поместена јамка за палецот за дополнителна удобност. Обложени облоги со прсти за меко, удобно чувство. Стандардно И Тесно Вклопување. Врзани, Еден Пост Веб. Конвенционална Мека, издржлива целосно кожна обвивка дизајнирана да биде подготвена за игра. Про стил модели. Засилена подлога за дланка за намалување на ударот. Поместена јамка за палецот за дополнителна удобност. Обложени облоги со прсти за меко, удобно чувство. Стандардно И Тесно Вклопување. Врзани, Еден Пост Веб. Конвенционален Грб.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ