• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елејни Модни Панталони За Мажи Ленени Панталони Цврст Секојдневен Еластичен Струк Панталони За Влечење Памучни Ленени Панталони Панталони, Црни

Елејни Модни Панталони За Мажи Ленени Панталони Цврст Секојдневен Еластичен Струк Панталони За Влечење Памучни Ленени Панталони

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Елаинили Модни Панталони За Мажи Ленени Панталони Цврсти Секојдневни Еластични Панталони Со Врвки За Половината Памучни Ленени Панталони Панталони За Суи, Црни Карактеристики : Материјал : пријателски за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише и може да се носи.Дизајн : дизајн на затворање На Врвки, машки спортски панталони со џебови, еластични лежерни панталони со цврста боја, извонредна изработка, дизајн на еластично отворање на ногата. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 72см/28.35 "Колк : 107см/42.13" Должина : 103см/40.55 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 76см/29.92 "Колк : 112см/44.09" Должина : 105см/41.34 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 80см/31.50 "Колк : 117см/46.06" Должина : 107см/42.13 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84см/33.07 "Колк : 122см/48.03" Должина : 109см/42.91 " Големина : ХХЛ Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 86cm/33.86 "Хип : 127cm/50.00" Должина : 111cm/43.70 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 90cm/35.43 "Хип : 132cm/51.97" Должина : 113cm/44.49 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Половината : 94cm/37.01 "Хип : 137cm/53.94" Должина : 115cm/45.28 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Половината : 100cm/39.37 "Хип : 142cm/55.91 " Должина : 117cm/46.06". Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. машки панталони. работни панталони. машки фармерки. мажи. машки фармерки. фармерки. менс карго панталони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ