• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Армен Жив Честер Модерен Бетон И Багрем Тркалезна Трпезариска Маса

Армен Жив Честер Модерен Бетон И Багрем Тркалезна Трпезариска Маса

 
DEN 5439.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Завршете ја вашата трпезарија со уникатен стил Од Армен Жив Манчестер Модерна Тркалезна Трпезариска Маса. Основата на пиедесталот на оваа табела со обновен стил се одликува со Поврзувачки Х-дизајн. Изграден е со бетонски врв во мат сива боја и база од багрем во црна боја. Оваа маса собира шест со многу простор за храна, пијалоци, па дури и декорација на централниот дел. Димензии : 55 дијамант. х 30Х во. Бетонски врв со основа од дрво од багрем. Мат сив врв и црна основа. Рекултивиран изглед. База на пиедестал Со Х-дизајн. Места 6 луѓе. Потребно е собрание. Вклучува 1-годишна гаранција на производителот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ