• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Помошен Вентилатор Мотор-Компатибилен Со-Доџ Вајпер 1995

Помошен Вентилатор Мотор-Компатибилен Со-Доџ Вајпер 1995

 
DEN 2239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Помошен Мотор На Вентилаторот - Компатибилен со 1992-1996 Доџ Випернота : Мотор На Вентилаторот; Количина На Моторна Жица На Вентилаторот На Радијаторот : 2 Оловни Жици Боја : Црно.Е. Замена? : Да карактеристики : - Оценет Со Перформанси - 2 Полски Радијатор Или Мотор На Вентилаторот На Кондензаторот-Овозможува тркала Со различна големина - Долг век на траење и сигурност - Одговара на перформансите НА ОЕ - специфични апликации на Возилото компатибилни со или Одговара : - 1992 - 1996 Доџ Виперфити Години : 1992 1993 1994 1995 1996 Преглед Опис На Производот за Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1992 1993 1994 1995 1996. Помошен Вентилатор Мотор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ