• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Печатен Врв Од Тантела За Жени Модерен Секојдневен Резервоар Со Тркалезен Врат Без Ракави Сина 3xl

Печатен Врв Од Тантела За Жени Модерен Секојдневен Резервоар Со Тркалезен Врат Без Ракави Сина 3xl

 
DEN 255.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава.Информации за производот : Сезона : Сите Сезони Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Top Size USUKEUBust Shoulder Length S463498cm/38.77" Карактеристики Тркалезен Врат / Прилагодлив Ремен. Цврст контролен среден панел за измазнување на стомакот и грбот. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.38"XXL121442122cm/48.59"M6836104cm/40.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.Печатен Врв Од Тантела За Жени Модерен Обичен Резервоар За Тркалезен Врат Без Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.98"L81038110cm/43. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели.Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.38"XXXL141644128cm/50. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.98"XL101240116cm/45. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ