• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кујна 3. Чаша Храна Хеликоптер-KFC3516HT

Кујна 3. Чаша Храна Хеликоптер-KFC3516HT

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бескрајни свежи опции за брзо сечкање, мешање и пире. Овој компактен и лесен Хеликоптер за Храна од 3,5 Чаши е идеален за секојдневна употреба - без разлика дали сакате да се храните поздраво, да бидете покреативни или само да заштедите време на подготовка за оброци. 3.5 Чаша Сад со сечило за заклучување, рачка и истурете излив за лесно сервирање. Машина за миење садови-безбедна, Поедноставете Ги Сосовите И Преливите Со слив за дожд, за лесно вклучување на течни состојки, Прецизна контрола со 2 брзини и работа На Пулсот за груби или фини резултати, Компактна, лесна и совршена големина за секојдневна употреба во кујната, Едноставна обвивка од кабел И компактен дизајн за лесно складирање, Нож од Нерѓосувачки Челик Прецизно рифови и пире и брави на место за практично истурање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ