• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Медицинска Сестра Подароци Чукање На Срцето Ѓердан Од Роден Камен За Жени Медицинска Сестра Дипломирање Подароци За Благодарност За Медицински

Стерлинг Сребрена Медицинска Сестра Подароци Чукање На Срцето Ѓердан Од Роден Камен За Жени Медицинска Сестра Дипломирање Подароци

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Капи за здравствените работници и почитувајте ги оние што се грижат за вас и вашите најблиски! Нежен ѓердан за медицинска сестра со приврзок за срце е уникатен, посебен и значаен подарок за накит за медицинска сестра за неа!. Медицинска Сестра Ѓердан Спецификации : . Материјал : S925 Стерлинг Сребро. Големина на приврзок : 0,79 во * 0,77 инчи. Должина на синџирот : 18"+2"прилагодлив. Пакет : Доаѓа во извонредна кутија за подароци за накит, подготвена за давање. Совети за Нега На Модни Накит : . 1. Чувајте се подалеку од хемикалии, пот, бања, несреќа, парфем, лак за коса, детергент, за да избегнете каква било штета. 2. Ве молиме избегнувајте судир, за да избегнете гребнатини на површината. 3. Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе ги исчистите накитите. 4. Полетувајте кога спиете, чувајте го накитот одделно за да избегнете гребење. ГОЛЕМИНА : големината на приврзокот е 0,72 инчи * 0,74 инчи (18,4 мм * 19мм). Големината на ланецот е прилагодлива 18"+2". С925 СТЕРЛИНГ СРЕБРО : ѓердан за медицинска сестра со приврзок За Срце е направен со хипоалергично с925 стерлинг сребро и украсен со висококвалитетен камен за раѓање. ДИЗАЈН : уникатниот и креативен дизајн е украсен со медицинска шема НА ЕКГ, ѓердан за медицинска сестра со отчукувањата на срцето ја симболизира виталноста на животот. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА : Доаѓа во кутија за подароци со специјална картичка, подготвена за давање. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБА : 60-дневни пари назад и бесплатна размена, ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го одговори во 24 час.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ