• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Moon® Сите Природни Задоволства За Кучиња Од Човечко Одделение, Пилешки Грутки, Унца

Moon® Сите Природни Задоволства За Кучиња Од Човечко Одделение, Пилешки Грутки, Унца

 
DEN 207.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Секој залак започнува со месо одобрено ОД УСДА, варено од човечко одделение во блескави кујни користејќи само 100% природни состојки—и завршува со задоволно кученце. Разликата ќе ја забележите во втората кога ќе отворите торба со нашите природни третмани за кучиња. Оваа посветеност ги тера нашите избори, од тоа како ги одгледуваме нашите животни, до состојките што ги избираме, до кујните што ги користиме.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ