• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Цветни Екипажот Вратот Ракави Средна Должина Модни Мини Фустани Жолта И

Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Цветни Екипажот Вратот Ракави Средна Должина Модни Мини Фустани Жолта

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој фустан можете да го носите на плажа со боси нозе на мекиот песок, да го почувствувате летното сонце и вечерниот ветер; можете да го носите на забава на пријател за да уживате во забавното време; секако дека можете да го носите и овој удобен фустан кога пазарувате, правите домашни работи или едноставно останувате дома, тоа ќе ви даде добро искуство!.Материјал : Памучни Бои : Розова,Жолта,Сина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL/5xltheknessean : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Пакет На Плажа вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка. Совети : .KSCYKKD Фустани За Жени Плус Големина Женски А-Линија Дозвола Цветни Екипажот Вратот Ракави Средна Должина Модни Мини Фустани . Прилика : овој фустан може да се појави во различни прилики од вашите секојдневни активности. Изработен е од висококвалитетен памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ