• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Држач За Држач За Држач За Ѕидни Слушалки Компатибилен За Додатоци За Игри На Конзола ЗА Слушалки

Држач За Држач За Држач За Ѕидни Слушалки Компатибилен За Додатоци За Игри На Конзола ЗА Слушалки

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : 1. Дизајниран специјално компатибилен ЗА СЕРИЈАТА PS5 : Поврзете го држачот со конзолата (компатибилен ЗА КОНЗОЛАТА И контролорот PS5 edition). Ќе можете да го поставите вашиот сакан уред за слушалки.2. Заштедете простор : овој држач за слушалки и контролер за игри е идеален организатор на работната површина, дозволувајќи им на ентузијастите за игри да ја одржуваат работната површина уредна, лесна за употреба и складирање.3. Лесен материјал : држачот е изработен од силен и еколошки абс материјал, кој е лесен и лесен за носење.4. Лесна инсталација : нема потреба од инсталирање или користење на какви било алатки, само 1 чекор може лесно да се инсталира.5. Пакетот вклучува : 1 * кука за складирање слушалки, 1 * кутија во боја. Спецификација : Име : Кукаматеријал : Апапликација : Специјално дизајниран компатибилен ЗА СЕРИЈАТА PS5. Вклучен пакет : 1 * Кука Лесна инсталација : нема потреба од инсталирање или користење на какви било алатки, само 1 чекор може лесно да се инсталира.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ