• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јубнлви Перница Случај Печатење Автомобил Перница Дома Троседот Полиестер Божиќ Среќен Случај Декор Капак Перница Перница Случај Ѓ

Јубнлви Перница Случај Печатење Автомобил Перница Дома Троседот Полиестер Божиќ Среќен Случај Декор Капак Перница Перница Случај

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Среќен Божиќ Печати Перница Случај Полиестер Троседот Автомобил Перница Покрие Дома Декорација : нетоксични, Заштита На животната средина Големина : 45х45см Материјал : Полиестер Скриени Патент Затворање Состојба : Рачно Изработени, Сосема Нов, Никогаш Не Се Користи, Без Ознака Нега : Рачно Перење Или Миење Во Ладна Вода во нежен циклус. Не користете белило.Големината измерена рачно. Толеранцијата е 1 см.Се трудиме најдобро да го покажеме вистинскиот производ. но, ве молиме разберете ја бојата сепак можеби малку поинаква според илустрацијата и ефектот на екранот. Содржина на пакетот : 1 Еез Навлака За Перница (Без перница) Среќен Божиќен Принт Кутија За Перница Полиестерски Тросед Автомобилска Перница За Покривање На Домот Карактеристика : нетоксична, Големина на заштита на животната средина : 45х45см Материјал : Полиестер Скриен Затворач На Патент Состојба : Рачно Изработена, Сосема Нова, Никогаш Не Користена, Без Нега На Ознаки : Рачно Перење Или Миење Во Ладна Вода со нежен циклус. Не користете белило. Големината измерена рачно. Толеранцијата е 1 см.Се трудиме најдобро да го покажеме вистинскиот производ. но, ве молиме разберете ја бојата сепак можеби малку поинаква според илустрацијата и ефектот на екранот. Содржина на пакетот : 1 Компјутерска Навлака За Перница (Без перница). Перница Случај. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ