• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ново Мексико Сино 5'3 7'3 Традиционален Правоаголник Област Килим

Ново Мексико Сино 5'3 7'3 Традиционален Правоаголник Област Килим

 
DEN 973.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Ново Мексико прикажува традиционални инспирирани дизајни кои се пример за безвременски стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот декор простор. Направено Со Полипропилен Во Турција и има Среден Куп. Место Чиста Само, Една Година Ограничена Гаранција. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Среден Куп. Висина На Купот : 0,3". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сина, Мраз Сина, Изгорена Портокалова, Тула Црвена, Прашина Розова, Пченица, Јаглен, Средно Сива, Светло Сива, Крем. Нијанси На Сина, Мраз Сина, Изгорена Портокалова, Тула Црвена, Прашина Розова, Пченица, Јаглен, Средно Сива, Светло Сива, Крем. 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Среден Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ