• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Делукс костум за возрасни во Batgirl, среден

Делукс костум за возрасни во Batgirl, среден

 
DEN 847.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Што треба да направи девојче што се бори против криминалот кога конечно заврши бранот на злосторството? Направете ги сите нови бранови во Готам Сити со нашиот костум на Батгер, најбрзиот и најсигурниот начин да го намамите уморен Бетмен од неговиот Баткавеј. Овој костум на Batgirl има лик фустан од кожа од кожа со прицврстена наметка и доаѓа пристапна со винил маска за очи, шилести прегратки, винил појас и врвови со кожен подигање со високи кожни кожни. Делукс Батгерски костум за возрасни, медиум (8-10) : женски големини 8-10. Костимот вклучува фустан, наметка, маска, гатани и врвови за подигање. Само миење на рацете. 100 проценти полиестер. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ