• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Комплет за влошки на сопирачките на сопирачките на предниот дел од керамички диск за Ameribrakes за Honda Accord KNF-100697

Комплет за влошки на сопирачките на сопирачките на предниот дел од керамички диск за Ameribrakes за Honda Accord KNF-100697

 
DEN 5218.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Ameribrakes се 100% северна линија на подлогата за сопирачките произведени во нашата сопствена фабрика во Кембриџ, Онтарио. Ова Allow Sto има континуирана предност во задниот дел за испорака на производи од прв до пазарот со водечка технологија на работ. Влошките на Ameribrake Ameribrakes се ангажирани и направени на север. Ексклузивни материјали за подобрена јаглерод за да се обезбедат оптимални перформанси на сите услови. 1 : 1 дизајн на ОЕ - Комфинирано и склопено само кога е применливо за да се обезбеди безбедност и совршено вклопување. OE дизајнираше треперења за практично никакви вибрации и безброј сопирање. Вклучува : 1x Предна керамичка подлога за сопирачка (вклучен хардвер) + 1x заден керамички подлога за сопирачка (вклучен хардвер).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ