• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Justina Blakeney Loloi Cielo Collection Collecta Terracotta Multi преодна област килим 8'-0 10'-0

Justina Blakeney Loloi Cielo Collection Collecta Terracotta Multi преодна област килим 8'-0 10'-0

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Поврзете го вашето дело за изјава. Одликувајќи се со временски почетни мотиви во палета богата со боја, колекцијата Cielo е трајна серија што е отпечатена во Турција од 100% полиестер. Дизајнирано од Јустина Блакини за Лолои. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом. Направено од : 100% полиестер. Pile Height : 0.13". Transitional. Made in : Turkey. Clean spills immediately by blotting with a clean, dry sponge or cloth. Appropriate rug pad is highly recommended on all surfaces to prevent slipping, add cushion, and improve durability. For vacuuming, Користете правосмукалка без лента за тепање или оној каде што можете да ја поставите шипката на највисоки поставки за куп. Ако вашиот вакуум има променливи поставки за напојување, поставени на ниско ниво. Вакуум целосна должина на килимот, свртете и повторете го на следната област, наместо отколку напред и назад движење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ