• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка работа на црвена кап ® nmotion® pant

Машка работа на црвена кап ® nmotion® pant

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Понекогаш забавувањето не е опција. Нашата работа Nmotion Pant е направена од предиво за меморија за истегнување на меморија дизајнирани за максимална флексибилност и мобилност, давајќи ви поддршка што ви е потребна за да се наведнете, крцкате, пресврти и да се движите со брзина. Панталоните, исто така, доаѓаат со права нозе и папка поставена од половината со затворање на излез и копчиња за да ви дадат удобно вклопување додека ги исполнувате барањата на денот. Потребно е минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Ексклузивната работа на Red Kap NMOTION® ткаенината обезбедува трајна удобност за време на абење со предиво за истегнување на меморијата за дополнителна издржливост. Лесно вклопување со права нога за целодневна удобност. Многу џебови за чување на алатките за трговија. Синтетичка мешавина од џеб и трим на половината. Етикета за надворешна марка на десниот колк. Индустриски алишта пријателски.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ