• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници на металниот прстен за капење на метални прстени

Без граници на металниот прстен за капење на метални прстени

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Минималистичкиот стил со модерни впечатливи детали, металните прстени за капење на метални прстени не нудат зачудувачки поглед на базенот во најдоброто. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. умерено покритие. Бикини половината со детали за страничен метален прстен. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Метални прстени за капење во бикини дното за жени од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ