• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Табела за акцент на алуминиум

Табела за акцент на алуминиум

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа табела со акцент е голема по стил и мала по цена! Конструирана од алуминиумски метал, оваа елегантна маса има елегантен дизајн и привлечна рефлективна сребрена боја. Можете ли да го замислите ова во вашиот простор? Нарачајте денес! Направено од алуминиум. Сребрена завршница.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ