• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сонце нула ракети Надворешен простор за печатење затемнување на единечна панел за завеси во морнарицата

Сонце нула ракети Надворешен простор за печатење затемнување на единечна панел за завеси во морнарицата

 
DEN 407.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Искра ја има имагинацијата со панел за завеси на ракетите „Сон нула“ во кој има астронаути, ракети, планети и starsвезди. Технологијата за затемнување на генерацијата Sun Zero е тестирана за да се блокира 100% од светлината, да се намали надворешната бучава до 55%и да се намали изгубената енергија преку вашите прозорци до 35%. Изолацијата на руно се држи во ладилникот во воздухот во текот на летото и потопло во зима. Вградените громи овозможуваат лесна инсталација на лизгање на шипки со дијаметар до 1,5 ”. Продадени како индивидуални панели со мерење на 40 "ширина до должина од 84 ". Измерете внимателно пред да ја изберете вашата посакувана големина и количина. Машинско миење ладно на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Тргнете се суво на тивок оган. Надворешниот вселенски печатење се карактеризира со астронаути, ракети, планети и starsвезди. Изолацијата на руно го одржува воздухот ладен во лето и топол во зима. Намалување на бучавата до 55% за помалку одвраќања и подобро спиење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ