• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи машки чевли омари

Атлетски работи машки чевли омари

 
DEN 336.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Машките атлетски дела Омар е комбинација на стил и удобност со исклучителна вредност со меморија за пена за цела дневна удобност. Стајлингот на Lace Up обезбедува привлечна вклопување со дополнителна јака и јазик за дополнителна удобност. Достапно во средна, широка и 4 E ширина. Синтетичка кожа горната. Дополнителна јака и јазик. Јазикот за дишење на мрежи. Перфорирани страни за дишење. Перница и стабилност на Ева Мидал. TPR 2 во боја единствена плоча со засилена влечење. Меморија за пена. Затегнете за безбедно вклопување. Избришете чиста. Увезени. Машки атлетски вокови Омар Атлетски чевли.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ