• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Garanimals Toddler Girl Solid Leggings, големини 18M-2T

Garanimals Toddler Girl Solid Leggings, големини 18M-2T

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие гаранмали што влечат хеланки се слатки, удобни и точни на трендот. Мекиот плетен ткаенина е дизајнирана да се движи со неа, а модните бои ги прават совршен натпревар со сите нејзини омилени врвови, дуксери и координативната графичка маица „Гаранималс“ (продадена одделно). Материјал : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 3 T. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетена ткаенина. OEKO-TEX Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Белешки за девојчиња од мали деца од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ