• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бринли Ко.

Бринли Ко.

 
DEN 415.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вие нема да добиете незабележано кога ќе го носите станот Елиот од Brinley Co. Се одликува со неверојатен дизајн на корпа на кожен материјал на пети и прекрасен отворен детал од страната на чевлите. Неговата заоблена, затворена пети го комплетира овој симпатичен, шик стил, а подлогата на влога обезбедува целодневна удобност. Никогаш нема да сакате да ги тргнете овие станови. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ