• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Урбано игралиште деца лавел полиестер ленти 3-парчиња ватенка сет, целосна кралица, црно-бел

Урбано игралиште деца лавел полиестер ленти 3-парчиња ватенка сет, целосна кралица, црно-бел

 
DEN 571.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Осигурете се дека вашиот мал спорт добива добар ноќен одмор со црниот комплетен/кралица сет вклучува 1 ватенка и 2 шами. ОЕКО-ТЕКС 100 Сертифициран. Увезена Кина. Сетот Twin/Twin-XL вклучува : 1 полиестер удобник (66-инчен x 88 инч) и 1 срам (20-инчен x 26 инчи). Комплетен сет/кралица вклучува : 1 полиестер удобник (88-инчен x 88 инчи) и два шами (20-инчен x 26 инчи). Содржина на ткаенина : Утешител/Шамс се 100% полиестерско лице и грб. Пополнете содржина : 100% полиестер. Упатства за нега : Машината за лесна нега што се перат. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Не исушете чисто. Утешител : Ако нема слободно движење во мијалник или фен, користете комерцијална машина со голем капацитет.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ