• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато свадба бенд

Карат Т.В. Дијамант 10kt розово злато свадба бенд

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој свадбен бенд во Миабела Дијамант ќе го надополни секој прстен за ангажман со ледениот трепер. Изработено во бујно розово злато, венчалниот прстен искри со два реда од 20 тркалезни дијаманти (G-H, I2-I3) се поставува на тенок, високо-полски опсег. Миабела 1/10 Карат Т.В. Дијамант 10 KT Rose Gold Band : Изработен во 10kt Rose Gold1/10 Ct. T.W.Diamond Color : G-Hdiamond Clarity : I2-I3 Pave-Set Stones.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ