• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Голем и висок џеб џеб со стрела од Arrow

Голем и висок џеб џеб со стрела од Arrow

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот. Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од мек, дише 100% памук. Дизајниран со директно вклопување, седи пониско на половината и е директно од бутот до глуждот. Машината е што може да се мие за да можете да измиете, исушите, да одите и секогаш да изгледате одлично. Овој пар е вистинскиот избор кога сакате да се чувствувате и случајни и полирани. Машка голема и висока 5 џебна панталона.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ