• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Co. Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелно високо издигнување на фармерки, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелно високо издигнување на фармерки, големини на половината 24-36

 
DEN 343.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Сребрени фармерки копродукции многу пожелни фармерки со висок пораст на нозете - Совршено гроздобер вклопување, многу пожелно е нашиот највисок пораст досега. Опремена е на половината, тенок низ колкот и бутот и се релаксира низ ногата. Резултатот? Класична вибрација инспирирана од 90-тите години, што ласка, издолжува и крева. Завршено со детали инспирирани од гроздобер за изглед на наследство. Тенок фармерки со права нозе со потресено светло миење на индиго. Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. 12 '' Висок пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. Отворање на нозете 15 ''. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 26 и 28 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ