• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момени Милениуми Четкички Област Килим

Момени Милениуми Четкички Област Килим

 
DEN 1520.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Современите апстрактни обрасци во комбинација со шик сјај ја сочинуваат Колекцијата Милениуми. Рачно тафтувани Во Индија од 100 проценти вискоза, овие килими се тафтувани со помош на разноврсна палета на бои и здраво/низок ефект, носејќи модерна атмосфера во вашиот декор. Момени Милениум Четкички Област Килим : 100 проценти вискоза куп. Достапно во различни големини и бои. Совршено дополнување на секој декор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ