• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Моторен Тренд Длабоки Патосници За Автомобили Со Товарен Багажник, Голема, Проценти Чиста Гума Без Мирис, Бои

Моторен Тренд Длабоки Патосници За Автомобили Со Товарен Багажник, Голема, Проценти Чиста Гума Без Мирис, Бои

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Моторни Трендови 100 Проценти Подни Душеци без Мирис обезбедуваат заштита на сите временски услови, сите сезони од дожд, снег, кал и остатоци. Моторен Тренд Длабоки Патосници За Автомобили 3 Парчиња Со Товарен Багажник, Голема, 100 Проценти Чиста Гума Без Мирис, 3 Бои : полу-прилагодени подни душеци за автомобил, ТЕРЕНЕЦ, комбе и камион. Изграден за издржливост-дебели, тешки душеци и облоги, флексибилни за контури на подот, тешки за сите временски услови. Дизајн на превртена школка : длабоко јадење со инженерски канали ја заробува целата вода, снег, кал и остатоци за лесно отстранување. 100 проценти без мирис. Заштита на сите временски услови, сите сезони од дожд, снег, кал и остатоци. Издржлив и флексибилен гумен полимер лесно се чисти. Целосно обновете го вашиот автомобилски ентериер со врвни гумени душеци — отпорен на дамки — вграден изглед. Екстра - висок дизајн на гребенот со анти-лизгачка грицкана подлога. Големина : напред (31,5 "х 22,5"), заден (20" х 20,5"), товар (43,2"Л х 53,7"В).


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ