• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ПРЕДВОДЕНА Животните Пингвин Стринг Партија Светлина Декори Свеќник БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ЛЕР За Дома Светилка Украси

ПРЕДВОДЕНА Животните Пингвин Стринг Партија Светлина Декори Свеќник БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА ЛЕР За Дома Светилка Украси

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис : . Материјал : . Спецификација на моќност : 2x batt батерија (со исклучок на батеријата, самоопремена). ниво : IP20, затворен, нема водоотпорен. Должина на светлосна низа : 165 см(должина на светлина од 135 см + линија за продолжување од 30 см). Големина на приврзок : (Л) 3,2 Х (Ш) 3,8 см. Вклучен Пакет : . 1 х светлосна низа( без батерија) Оваа Светлосна Низа Има Режим. Батерија Напојува, Бара 2ter Батерии (Не Се Вклучени). На Светлосната Низа И Е Потребна Сопствена Батерија, Таа Не Е Опремена Со Ве Молиме Знајте. Опсег На Внатрешни И Надворешни Апликации : Идеални Украси И Уникатни Подароци Од Ханука, Погодни За Синагоги, Свадби, Ханука, Божиќ, Родендени, Семејни Свадби, Празнични Забави И Други Прослави; Тие Можат Да Се Закачат На Ѕидови, Прозорци, Подови, Дрвја, Пијана, Градини, Маси, Камини, Рамки На Вратите, Порти, Огради За Скали Итн. Убаво Пакување : трајно Осветлување, Уникатен Фестивалски Дизајн; Тоа е Идеален Избор Како Подарок за Роднините и Пријателите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ