• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара -Киа Соренто

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара -Киа Соренто

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Собрание На Фарови Со Сертифициран Стандард ЗА Замена На Возачот, Со Лед Позиција Светилка. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Фарови. Тоа Одговара На Вашиот 2016-2018 Киа Соренто. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Собранието, Одговара 2016-2018 Киа Соренто Халоген, СО ЛЕД Позиција Светилка, Изработени Од Полипропилен . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2016-2018 КИА СОРЕНТО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ