• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Домашен Декор, Подароци, Етикета За Парфем Транспарентна Водоотпорна Налепница За Етикета За Парфеми Налепница За Храна

Домашен Декор, Подароци, Етикета За Парфем Транспарентна Водоотпорна Налепница За Етикета За Парфеми Налепница За Храна

 
DEN 160.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Етикета за парфем Транспарентна Водоотпорна Налепница За Етикета За Парфеми Налепница За Соба За Храна претходно испечатените етикети за тегли за зачини се совршен начин за прикажување зачини и олеснување на наоѓањето на состојките што ви се потребни додека готвите.Без разлика дали користите тркалезни или правоаголни тегли, ќе ви се допадне практичноста на овие етикети.Најдобро на пазарот комплет за етикети за зачини : етикетата за зачини е со дијаметар од 1,5 инчи Водоотпорен висококвалитетен винилас за табла за читање сребрен текст на црна позадина водоотпорен, анти-масло, отстранување на солзи и репозиционирање без остатоци може да се користи во шишиња со зачини од која било големина, Вклучувајќи : 144 Налепници За зачини Премиум Материјал - изработен е од висококвалитетен материјал за долготраен, кој е удобен и пријателски за вас. Повеќекратна употреба : Преносливо и издржливо светло за дрво, дизајн за внатрешна и надворешна употреба. Идеална декорација за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден или друг фестивал. Модерен Дизајн-Топол домашен декор, различни модели, чисти дизајни и изглед ќе додадат дизајнерски допир во вашиот дом. Премиун Услуги На Клиентите-се надеваме дека нашите клиенти ќе добијат прекрасен Добро дизајниран сет на производи со разумна цена и одлична услуга за клиентите. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. божиќни украси,гроздобер божиќни украси,розови новогодишни украси,украси за божиќ на отворено,божиќни украси на отворено,новогодишни украси внатрешен декор на домот,божиќни украси во затворен простор,божиќни украси за дома,божиќни украси за спална соба.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ