• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ацтекк Воздушно Четкање Бисер Акрилна Боја 2оз-Бела

Ацтекк Воздушно Четкање Бисер Акрилна Боја 2оз-Бела

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ацтеките бои за воздушни четки е формула за четкање на вода за употреба на многу површини. Овој пакет содржи 2 мл акрилна боја. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Ацтекк Воздушно Четкање Бисер Акрилна Боја 2оз-Бела.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ