• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дури Скајлер Геометриски Дијаманти Волна Површина Килим, Светло Сина Слонова Коска, 4'6'

Дури Скајлер Геометриски Дијаманти Волна Површина Килим, Светло Сина Слонова Коска, 4'6'

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.Колекција На Килими Дарис. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ