• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Компатибилен Со Случајот Samsung GALAXY A03S 4G, Полумесечина За Маж Жена, Сеопфатна Заштита Отпорна На Удари Против Гребнатини Tpu Случај За Samsung Galaxy A03S 4G

Компатибилен Со Случајот Samsung GALAXY A03S 4G, Полумесечина За Маж Жена, Сеопфатна Заштита Отпорна На Удари Против Гребнатини

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Висококвалитетен тпу материјал, супер лесен за чистење.Подигнатите рабови обезбедуваат заштита за екранот и камерата.Благодарение на засилените авиони на 4-те агли, заштитете го телефонот од нерамнини во секојдневната употреба. Обезбедете сеопфатна заштита на вашиот телефон.непријатно за исчезнување и против гребење. Дизајнот што е лесен за разбирање и не е лесен за испуштање е многу погоден за секојдневна употреба.Прилагодено Дизајнирано со Цврсто Вклопување. Прецизно Поставување На Порти и Копчиња. Ќе работи Со Заштитник На Екранот и Безжично Полнење без отстранување на капакот. Изразете ја вашата љубов кон она што најмногу ви се допаѓа! Овие кутии се изработени од висококвалитетен тпу што апсорбира удари со еластичност и прецизно вклопување. Компатибилен Со Случајот Samsung GALAXY A03 S 4 G, Полумесечина За Маж Жена, Сеопфатна Заштита Отпорна На Удари Случај Tpu За Samsung Galaxy A03 S 4 G.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ