• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Винслет Колекција Девет-Светлина Четкани Никел Јасно Семе Стакло Крајбрежните Лустерот Светлина

Винслет Колекција Девет-Светлина Четкани Никел Јасно Семе Стакло Крајбрежните Лустерот Светлина

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Потопете се во домашна атмосфера подготвена за релаксација и инспирирано размислување со прекрасната изработка на овој лустер. Вкусете го ова свежо преземање на класичен лесен избор бидејќи вашиот поглед ги следи грациозните раце и чистите остри линии обложени со прекрасна завршница со четкан никел. Лесно засенетите стаклени нијанси се потпираат во сјајни подлоги за светло на пиедесталот кои додаваат неочекувана, но добредојдена цртичка на модерната личност на овој чист, традиционален дизајн. Вкусете го ова свежо преземање на класичен лесен избор бидејќи вашиот поглед ги следи грациозните раце и чистите остри линии обложени со прекрасна завршница со четкан никел. Потопете се во домашна атмосфера подготвена за релаксација и инспирирано размислување со прекрасната изработка на лустерот. Идеален за секоја трпезарија, кујна или фоаје.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ