• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Жените Плус Големина Дозвола Панталони За Жени Повик Лето Врвка Еластична Висок Половината Лен Панталони Џебови Исечени Панталони Беж

Жените Плус Големина Дозвола Панталони За Жени Повик Лето Врвка Еластична Висок Половината Лен Панталони Џебови Исечени Панталони

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталони За Жени Обични Летни Врвки За Влечење Еластични Џебови За Ленени Панталони Со Висок Струк Исечени Панталони карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. 5.Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, Благодарам Сезона : Костум За Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : : Тип На Памук И ленен Модел : Цврста Декорација : Џебови Стил : Секојдневна,Модна Должина : Панталони Вклопуваат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1пц женски панталони.144 панталони за жени. панталони со целосна должина. панталони за жени плус дозвола големина. панталони за жени плус големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ