• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- темп Термичка Панталона

- темп Термичка Панталона

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Ставете ја вашата удобност во голема брзина. Технологијата X-Temp се прилагодува на температурата околината и активноста за да ве одржува ладни и суви за целодневна удобност.Мека вафли плетена термичка ткаенина богата со памук ви дава удобна топлина.Ознака-бесплатно за удобност без чешање.Намалување контролирано за трајно задржување на големината и обликот.Цврста конструкција на цвест за дополнителна цврстина и издржливост со мазни рамни шевови без триење за да спречите триење.За целата топлина спарете се со нашата соодветна термална Екипа.Големина нагоре за попространо вклопување. Ознака-бесплатно за удобност без чешање. Намалување контролирано за трајно задржување на големината и обликот. Цврста конструкција на цвест за дополнителна цврстина и издржливост со мазни, рамни шевови без триење за да се спречи триење. За целосна топлина, спарете се со нашата соодветна термална Екипа. Памук/полиестер. С.Марокански Сини. Жени. Ханес. Панталони.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ