• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Паунде Кожа Тапациран Бар Столче Со Гас Лифт Црн Сет на 2

Паунде Кожа Тапациран Бар Столче Со Гас Лифт Црн Сет на 2

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Кожа Тапациран Бар Столче Со Гас Лифт Црн Сет на 2-Салторо шерпи бар столици се наменети да бидат дел од модерен внатрешен стил, ако сте сопственик на бар, тогаш додадете го овој сет од 2 барстуали во стилскиот ентериер на вашиот бар. Можете исто така да го украсите ова во аголот на барот во вашата дневна соба. Со дијамантски акцент шевовите на мазната црна површина слична на кожа ја прават оваа столица прилагодлива за шипки совршен натпревар за вашиот домашен простор за забава. Овој комплет од 2 прилагодливи вртливи шипки доаѓа украсен во црна вештачка кожа со сребрена рамка за столб и тркалезна основа. Се состои Од Сет од 2 бар столици. Димензии : 18 "x 21" x 35 "H-43" H. Предупредувањеовој производ може да ве изложи на хемикалии,вклучувајќи TDCPP, DEHP, за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак или вродени дефекти или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на .Спецификациивклучува : Комплет од 2 Шипки Цврсти и издржливи можете да ја прилагодите неговата висина од 35" на 43". Пневматска прилагодлива висина на седиштето 24 "-30"; Современ дизајн ; Стп со Мек допир ; хромирана основа, дното на гумениот прстен што спречува гребење на подот ; лесно склопување и алатки се вклучени. Хром база + ГАС ЛИФТ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ